Terapie těla MoNa

RNDr. Ivany Cikánkové

     Jmenuji se Ivana Cikánková. S čínskou medicínou jsem se poprvé seznámila v roce 2000. Tenkrát jsem  vyhledala pomoc čínského terapeuta při léčbě atopického ekzému mé dcery. Líbí se mi, že čínská medicína nevidí nemoc  izolovaně,  ale lidské tělo vnímá jako vzájemně propojený energetický systém. Ekzém z života mé dcery úplně nevymizel, ale díky čínské medicíně se hodně zmírnily jeho projevy.

Od té doby jsem se o čínskou medicínu začala více zajímat. Na 1.škole Tradiční čínské medicíny v Praze jsem  vystudovala  studijní obor  akupunktura.  Při studiu jsem se seznámila i s dalšími metodami -  masáže, tuina, baňkování, moxování, fytoterapie, dietetika. Nyní už třetím rokem provozuji vlastní praxi a i nadále se v tomto oboru vzdělávám.

Pokud projevíte zájem o mou terapii, bude následovat  úvodní konzultace.  Na základě této konzultace  Vám nesdělím  konkrétní název nemoci, ale zaměřím  se na určité stavy nerovnováhy, které se ve Vašem  těle projevují. Podle nich pak stanovím individuání léčbu.