Ošetření revolučním izraelským přístrojem 3v1 OxyGeneo +

  • Velká škála variant ošetření cena od 250,- do 1600,- Kč

  • zvýhodněné balíčky

   Využívá přirozených mechanismů těla - dodává 3 účinné procedury současně
- Exfoliace vnější vrstvy pleti
- Infuze revitalizačních živin s jedinečnými vzorci pro péči o pleť výběr ze dvou

   formulí gelu
- Přírodní okysličení pokožky zevnitř


OXYGENEO  3 v 1 - EXOLIACE - INFUZE - OKYSLIČENÍ

 

oxygeneo, geneo+, kosmetika, charme, brno, omlazení, radiofrekvence, liftingOxyGeneo™revoluční inovativní a neinvazivní ošetření pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. Kombinace OxyGeneo™ radiofrekvece Tripollar zlepšuje texturu pleti, dochází k regeneraci a obnovy kolagenu a elastinu. 

Výsledek - hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek za pomocí OxyGeneo™.  Zůstaňte stále mladá a krásná!!!

Kontraindikace: rakovina kůže, těhotenství a kojení, vředy, ekzém, vyrážka, křehká, oteklá, spálená nebo zraněná kůže, akutní akné, rosacea, aktivní Herpes Simplex /opar/, cévní poruchy v ošetřované oblasti, těžká souběžná onemocnění /dekompenzovaný diabetes, nervové a srdeční onemocnění, jakékoliv estetické postupy v nedávné době, týkající se ošetřované oblasti, nedávné používání produktů isotretionu.

Nežádoucí účinky: jsou velmi vzácné, pokud se vyskytnou, jsou obvykle dočasné, přetrvávají-li déle jak 24 hod, kontaktovat kosmetičku /nadměrné zarudnutí nebo otok, svědění, podráždění kůže, škrábance, viditelné  kapiláry, citlivost na dotek, změny pigmentace/.

oxygenoe, geneo+, tripollar, kosmetika, brno, charme, omlazení lifing,Průběh a příprava před ošetření: odlíčení, osušení
• a) nanesení výživného gelu, který obsahuje přírodní aktivní složky
• b) ošetření pomocí unikátní kapsle, která na povrchu kůže ve styku s gelem vyvolá  okamžitou reakci, která následně
o vyvolá - exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti
o připraví pleť pro infuzi účinných látek
o provede infuzi přírodních účinných látek hluboko do pokožky
• c) očištění pokožky, osušení
• d) nanesení masážního krému či séra a provedení masáže speciální hlavicí
• e) očištění, osušení
• f) ošetření pomocí radiofrekvence /RF/
• po nanesení gelu působíme na pleť RF hlavicí - intenzivní prohřívání pleti

Po ošetření: nanesení hydratačního krému + SPF ochranný faktor, vyvarovat se sluníčka bezprostředně po ošetření a používat ochranný krém s faktorem +50

Frekvence ošetření: STAČÍ 3 - 4 ošetření po týdnu. Délka ošetření: přibližně 60 min 

Foto klientky před ošetřením a po ošeření přístrojem OxyGeneo+

oxygeneo, geneo+, tripollar, omlazení, lifting, kosmetika, brno, charme,Přípravky pro ošetření:
NEO REVIVE omlazení /hladká pleť, vyhlazení jemných vrásek + prevence proti stárnutí
NEO BRIGHT omlazení + zesvětlení, bělení tmavých skvrn, zlepšení textury pleti a vyhlazení
   


 


      


oxygeneo, geneoplus, neobright, omlazení, lifting, brno, charmeOšetření NeoBright™ za pomocí přístroje OxyGeneo™
NeoBright™ jde o průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány. Dochází k výživě, vyčištění a stažení pórů, hydrataci, zpevnění pleti a zjemnění vrásek.
Dodávané živiny:
Kyselina azaleová =  pigmentace Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.
Kyselina kojová  = zesvětlení kůže Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.
Retinol = Anti-Aging Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.
oxygeneo, geneo+, triplolar, omlazení, lifting, charme, brnoOšetření NeoRevive™ za pomocí přístroje OxyGeneo™
NeoRevive™ zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive™ jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, které  jsou optimálně absorbovány pokožkou. Dochází k výživě, omlazení, vyčištění a stažení rozšířených pórů, pleť je jemná, hladká a pevná.
Dodávané živiny:
Kyselina hyaluronová = redukce vrásek Je přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.
Peptidy = obnova pleti Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.
Retinol = Obnova kolagenu Derivát vitaminu A, u Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk. Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.