Výživné ošetření - VITA+

NAVRACÍ VITALITU PLETI


Navrací pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost a tonus tkání. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydro-lipidový film. Účinné látky, působí přímo na strukturu pleti a optimalizují  její funkce.

Aktivní látky:

SKIN-IDENTICKÉ LIPIDY = ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny, které pomáhá obnovit ochrannou bariérovou funkci pokožky, zvyšují výživu a vitalitu pokožky.

KOLAGEN BIOTECH = kompaktnost a podpora kůže.  Inovativní formy kolagenu biotechnologií, která obsahuje vysoké množství cukrů, který je schopen udržet vysoká množství vody v kožních tkáních, podporovat pevnost a pružnost pokožky.

ROSTLINNÉ OLEJE (PŠENIČNÉ KLÍČKY, SLADKÉ MANDLE, OLIVOVÝ OLEJ) = přírodní výživa pro pleť. Směs jemných rostlinných olejů, které jsou silně zvláčňující a regenerační. Pomáhají obnovit hydro-lipidový film pokožky. 

  • čištění a tonizace
  • exfoliační maska
  • čištění pleti ultrazvukem
  • sérum výživné, zpevňující
  • aplikace výživné  krémové masky proti stárnutí
  • masáž obličeje a dekoltuPro domácí péči:

Vyživující sérum - NECTAR IN DROPS REVITALIZING -intenzivní vyživující a zpevňující sérum na obličej a dekolt. Vysoký obsah biotech kolagenu a pleti identických lipidů obnovují revitalizační schopnost a chrání pokožku před dehydratací. Podporuje pevnost pleti, její pružnost a projasnění.

Vyživující krém - CREAM NOURISHING -vyživující a zpevňující krém na obličej a krk, při prvních známkách stárnutí pleti. Dodá pleti svěžest, vitalitu a pružnost.

Intenzivně výživný krém - CREAM SUPER NOURISHING-vysoce výživný krém na obličej a krk pro suchou a devitalizovanou pleť. Kombinací biotech-kolagenu a pleti-identickým lipidů dochází ke zpevnění kolagenových vláken, výživení a elasticitě. Olej ze sladkých mandlí pleť zjemní, podpoří její vitalitu a odstraní drobné vrásky.

Vyživující maska - MASK REVITALIZING- Vyživující revitalizační maska na suchou zralou a devitalizovanou pleť.  Zpevňuje kolagenovou strukturu, sjednocuje její celkový estetický vzhled a pružnost