DE-OX


OMLAZUJÍCÍ VITAMÍNOVÉ OŠETŘENÍ - DE-OX C EVOLUTION


VITALITA, OCHRANA, PEVNOSTA
PRO VŠECHNY TYPY PLETI

DE-OX C EVOLUTION = efektivní a všestranný účinek proti dvěma hlavním příčinám předčasnému stárnutí pleti OXIDACI a GLYKACI.

Aktivní látky:

VITALITA= 3 C VITAMIN POOL

KYSELINA ASKORBOVÁ- ASKORBYL PALMITÁT- ASKORBYL TETRAISOPALMITÁT

KONCENTRACE A EFEKTIVITA - STABILITA A SNÁŠENLIVOST - ABSORBCE A MULTIFUNKČNOST

Vitamin C je antioxidant  jež neutralizuje volné radikály, zlepšuje pevnost pleti, stimuluje tvorbu kolagenu, rozjasňuje, snižuje zarudnutí, regeneruje vitamin E a má protizánětlivý účinek.

OCHRANA= DE-OX COMPLEX

OXISHIELD- ochranný štít- nová látka se silným a rychlým antioxidačním účinkem. Má vyšší stabilitu a lepší účinnost.

ECTOIN- přírodní ochrana- přírodní strážce buněk, bakterie schopné přežít v extrémních podmínkách pouští a slaných jezerech Egypta. Chrání celistvost buněk, ochraňuje před vnějšími činiteli, váže molekuly vody a zvyšuje hydrataci.

KYSELINA MASLINIC- buněčná dlouhověkost- "zelené zlato" z plodu olivovníku. Chrání buňky před poškozením volnými radikály, má protizánětlivý účinek, stimuluje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Podporuje kožní hustotu, hydrataci a elasticitu.

PEVNOST= AGL DIPEPTID

funkční ochranná látka s prokázanou účinností proti procesu stárnutí. Zastavuje poškození způsobené oxidací a glykaci, zachovává pevnost a funkci kolagenu.


Pro domácí péči:

Vitamínové sérum Essencial  CSÉRUM  ESSENCIAL C
VITAMIN C/EXTRAKT ZE SLADKÉHO POMERANČE/ BAMBUCKÉ MÁSLO
Sérum s hedvábnou a rychle se vstřebávající texturou. Revitalizuje, dodává hydrataci, jas a bezprostřední pocit svěžesti a vitální vzhled. Ideální pro mladou pleť.  Tuba 30ml.

Vitamínový krém Essencial C- CREAM  ESSENCIAL C
VITAMIN C/ VITAMIN E/ PANTENOL
S osvěžující citrusovou vůní a jemnou texturou poskytuje pleti novou energii, projasňuje a zdokonaluje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro mladistvou pleť, která je často vystavena stresu v důsledku znečištěného prostředí.  Kelímek 50ml.

Sérum power  C zpevňující -BOOSTER SERUM POWER C
VITAMÍN C/ VITAMÍN E / AGL DIPEPTID
Aktivní sérum s vysokou koncentrací vitamínu C. Rozjasňuje, regeneruje a revitalizuje pokožku. Obnovuje správnou hladinu hydratace, zlepšuje elasticitu a zpevňuje. Flakon 30ml.

Krém s ochranným štítem - CREAM RADICAL CAPTURE
OXISHILD/ KYSELINA MASLINIC/ AGL DIPEPTID
Intenzivní ochranné a antioxidační složení s jemnou a hedvábnou texturou. Během dne stimuluje a chrání pokožku proti vnějším  vlivům prostředí. Multifunkční látky zaručují prevenci a odstraňují příznaky stárnutí. Zanechávají pleť rozjasněnou s jedinečným pocitem pohodlí. Kelímek 50ml.

Krém intenzivní reparační -CREAM INZENZIVE REPARACTION
ECTOIN/ VITAMÍN C/ ARGANOVÝ OLEJ
Výživný krém dodává pleti kompaktnost, hladkost a neuvěřitelnou jemnost. Díky vysoké koncentraci ectoinu využívá nočních biorytmů k posílení kožní obranyschopnosti a poskytuje jí jas a dokonalost. Dodává pleti mimořádnou krásu. Kelímek 50ml.

Intenzivní reparační krém oči/ rty- EYE/ LIP CREAM INTENSIVE CORRECTION
KYSELINA MASLINIC/ VITAMÍN C/ EYE & LIP RELIEF COMPLEX
Rovnováha aktivních látek, snížení viditelnosti vrásek, otoků a tmavých kruhů pod očima. Sametově jemný krém poskytuje okamžitý pocit pohody, projasnění očního okolí a svěží vzhled. Flakon 30ml.